اساتید مدرسه

مانی وطن دوست

مدرس دوره STORY BOARD و CHARACTER DESIGN

پاسپارتو ، قدمی نو و هدفمند برای تمام مشتاقان هنر در سراسر سرزمینمان

علی کیانی امین

مدرس دوره DIGITAL PAINTING تخصص CONCEPT ART

آموختن حق هر انسانی است و محدودیت های جغرافیایی، زمانی و مالی نباید سد راه مسیر آموختن برای هر انسانی شود. یکی از مهمترین اهداف آموزش های آنلاین عبور از اینگونه سد هایی است که ما بین فرد جویای دانش و مدرس یا موسسات آموزشی قرار دارد. در عین حال امکان حضور در یک فضای گروهی مجازی فرصت خوبی جهت تجربه کار گروهی و رشد جمعی است. تجربه شخصی من در مورد کلاس های آنلاین حد بالای بازدهی و نتیجه گیری سریع در هنرجویان بوده است.

سعید غنی زاده

مدرس دوره طراحی آکادمیک دیجیتال

با هدف تمرکز زدایی از پایتخت و شهرهای بزرگ و همچنین تقسیم دانش، فن و حرفه با علاقه مندان هنر و فرهنگ در نقاط مختلف کشور

حسن چناری

مدرس دوره DIGITAL PAINTING

از نظر من مهم ترین قدم در راه ایجاد عدالت آموزشی، پیشرفت در مسیر آموزش مجازی و آموزش از راه دور هست.پاسپارتو با این سرمایه گذاری در مبحث آموزش مجازی نشان داده است که هدفی بزرگتر از آموزش افراد در حیطه محدودی از مکان و زمان دارد و میخواهد این امکانات آموزشی را در اختیار هر کسی در هر نقطه از دنیا قرار بدهد و این بسیار ارزشمند و عادلانه است.

آرش فروغی

مدرس دوره طراحی کاریکاتور

علیرضا دبیری

مدرس دوره های تصویرسازی دیجیتال و طراحی کاراکتر

رشد مهارت در هر رشته و با هر سبکی مهم ترین بخش آن تخصص است. عوامل موثر بر رشد مهارت آیتم های زیادی را در بر می گیرد از جلمه خانواده، نظرات و انتقادات کار گشا، به روز بودن علم و ابزار، داشتن استاد و راهنما، شناخت راه، استفاده از تجربه دیگران، پیگیری و سعی کردن، دیده شدن، حمایت شدن و … به خصوص در رشته های هنری که به نظر بنده در رده اول علوم و مهارت ها قرار دارد و در دنیای امروز مهمترین راه ارتباطی دیگران با هم،خرید و فروش، انتقال احساسات و … از هنر و دقیق تر از هنرمند نشأت میگیرد. پاسپارتو توانسته با برنامه ریزی دقیق، مطالعه بر تکنولوژی هنر بین الملل، تحقیق بر خلا آموزشی کشور و… شرایط یادگیری و رشد در علوم کاربردی و نوین هنری را برای همه عزیزان هموطن در سراسر کشور فراهم کند تا همگی هنرجویان و هنر دوستان ایران عزیز از یادگیری، حمایت و پیشرفت در حوزه هنر بهره مند شوند.

رضا شهبازی

مدرس دوره تدوین فیلم

امیر سیل سپور

مدرس دوره ریتاچ پرتره و عکاسی

امین صحت

مدرس دوره DIGITAL PAINTING طراحی پرتره

آموزش آنلاین فرصت بسیار مغتنمی ست برای کنار زدن محدودیت ها، برای زندگی در دورانی که زمان محدود ما را در تنگنا قرار می دهد. موقعیتی ست برای کسانی که محدودیت های مالی و جغرافیایی مانع ظهور و پرورش استعداد آنهاست. لذت تجربه ای متفاوت برای آموزش از نوعی دیگر در دنیای امروز.

درین دست باز

منتور دوره های طراحی

در روزگاری که محدودیت های زمانی و مکانی همواره یکی از عوامل عدم دسترسی ما به خیلی از محافل آموزشی ست، پاسپارتو این فرصت را برای علاقه مندان به گرایش های مختلف هنری‌ ایجاد کرده است تا بتوانند به یادگیری آنچه که بدان علاقه مندند فارغ از این محدودیت ها در هر زمانی به یادگیری بپردازند و از بودن در دوره های آموزشی اساتید مجرب بهره ببرند.

حسین ایروانی

مدیر آموزش و منتور دوره های عکاسی

نمونه آثار اساتید مدرسه

[masterslider id="6"]