سبد خرید من 0

روش ثبت نام و شرکت در دوره

مرحله اول : در سایت ثبت نام کنید

به بخش بالای صفحه اصلی رفته، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده، نام کاربری دلخواه، ایمیل، و رمز عبور خود را بنویسید. دقت داشته باشید که ایمیلی که به آن دسترسی دارید را وارد نمایید، زیرا تمامی ارتباط مدرسه با شما از طریق ایمیل خواهد بود. بعد از یکبار ثبت نام در سایت، دیگر نیازی به ثبت نام دوباره نمی باشد.

مرحله دوم : به بخش ویرایش اطلاعات بروید

بلافاصله بعد از ثبت نام اولیه در سایت، به بخش ویرایش اطلاعات در منوی پروفایل خود بروید.

مرحله سوم : به تکمیل اطلاعات خود بپردازید

در این قسمت تمامی مواردی را که در زیر آن خط کشیده اند را پر کنید. دقت داشته باشید که این اطلاعات برای بهبود ارتباط بین مدرسه و هنرجو و جهت صدور مدرک پایان دوره می باشد.
توجه داشته باشید که برای هنرجویانی که اطلاعات خود را تکمیل نکرده اند، هیچ گونه نام کاربری و رمز عبور برای ورود به محیط کلاس خود ارسال نمی شود.

مرحله چهارم : در دوره دلخواه ثبت نام کنید

در صفحه مربوط به دوره دلخواه، پس از بررسی سیلابس های درسی و اطلاعات دوره و مدرس، در پایین صفحه بر روی دکمه خرید این دوره کلیک کنید و شهریه دوره را پرداخت نمایید. دقت داشته باشید که زمان برگزاری دوره ها و مشخصات مدرس به چه شکل می باشد، پس از ثبت نام در دوره، کنسل کردن دوره و عودت شهریه پرداخت شده فقط بر اساس قوانین عودت شهریه مدرسه که در بخش قوانین سایت قابل رویت هست، انجام پذیر هست.

مرحله پنجم : انتظار دریافت مشخصات ورود به کلاس

بعد از ثبت نام در دوره دلخواه، حداکثر تا سه روز کاری، نام کاربری و رمز عبور ویژه ورود به محیط کلاس برای شما ایمیل می شود.

مرحله ششم : ورود به محیط کلاس

در زمان برگزاری دوره، در منوی اصلی سایت، بر روی دکمه ورود به کلاس کلیک کرده، اتاق دوره ای را که در آن ثبت نام نموده اید را انتخاب کنید، نام کاربری و رمز عبوری را که برای شما ایمیل گشته را وارد کنید.
دقت داشته باشید که ورود به محیط کلاس فقط در روز و ساعت برگزاری دوره امکان پذیر می باشد.